İSTANBUL
ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İstiklâlden İstikbâle
Bu hafta Çengelköy İlkokulu öğrencileri ile birlikte İstiklâl Marşımızı okuduk.![İstiklâlden İstikbâle](/meb_iys_dosyalar/2020_03/04092751_24.jpg)
"İstiklâlden İstikbâle" projemiz kapsamında bayrak törenimizde bugün; Kaymakamımız Murat Sefa DEMİRYÜREK, Belediye Başkanımız Hilmi TÜRKMEN ve İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN'ın katılımlarıyla Çengelköy İlkokulu öğrencileri ile birlikte İstiklâl Marşımızı okuduk.