İSTANBUL
ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kaymakamlık Kupası Futsal Müsabakaları Ödül Töreni Çengelköy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Spor Salonunda Gerçekleştirildi
![Kaymakamlık Kupası Futsal Müsabakaları Ödül Töreni Çengelköy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Spor Salonunda Gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2016_04/k_01122004_1.41.jpg)
Kaymakamlık Kupası Futsal Müsabakaları Ödül Töreni Üsküdar Kaymakamımız Mustafa GÜLER, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN ve Şube müdürlerimizin katılımlarıyla Çengelköy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Spor Salonunda gerçekleştirildi.