İSTANBUL
ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kendini Geliştir Geleceği Değiştir projemizde Mert GÜLER ile Nefes Eğitimi Semineri Düzenlendi
![Kendini Geliştir Geleceği Değiştir projemizde Mert GÜLER ile Nefes Eğitimi Semineri Düzenlendi](/meb_iys_dosyalar/2017_04/06204208_3.jpg)
Kendini Geliştir Geleceği Değiştir projemizde hemen hemen her gün yepyeni bir etkinlikle öğretmenlerimiz eğitim alıyor. 5 Nisan tarihli eğitim Mert GÜLER ile Nefes Eğitimi semineriydi. Oldukça yoğun katılımla gerçekleşen seminerden katılımcılar memnun ayrıldılar. Seminerin sonunda Şube Müdürümüz İshak ASLAN, Mert GÜLER´e plaket takdiminde bulundu.