İSTANBUL
ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kur´an Tilâveti ve Tashîh-i Hurûf Seminerlerinin kapanış programı Din Öğretimi Genel Müdürü Nazif YILMAZ ´ın Katılımlarıyla Gerçekleştirildi
![Kur´an Tilâveti ve Tashîh-i Hurûf Seminerlerinin kapanış programı Din Öğretimi Genel Müdürü Nazif YILMAZ ´ın Katılımlarıyla Gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2017_05/29095901_3.jpg)
Din Öğretimi Genel Müdürlüğünün düzenlediği Yard. Doç. Dr. Fatih ÇOLLAK hoca riyâsetinde Kur´an Tilâveti ve Tashîh-i Hurûf Seminerlerinin kapanış programı Din Öğretimi Genel Müdürü Nazif YILMAZ, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi TÜRKMEN, İlçe Müftüsü Dr. Enver Osman KAAN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN´ın katılımıyla gerçekleşti.