İSTANBUL
ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
LGS Tercih Danışmanlık Merkezimiz Çalışıyor
LGS Tercih Danışmanlık Merkezimiz Üsküdar Balıkçılar Çarşısı Önünde...![LGS Tercih Danışmanlık Merkezimiz Çalışıyor](/meb_iys_dosyalar/2019_07/03152501_resim1.jpg)
Belediyemiz ile birlikte Üsküdar Balıkçılar Çarşısı önünde kurduğumuz LGS Danışmanlık Merkezi (Tercih Çadırı) yoğun olarak çalışıyor. Rehber öğretmenlerimiz her gün saat 10.00-16.00 arasında çok sayıda öğrenci ve velimize doğru tercih yapmaları hususunda rehberlik yapmaktadırlar. Tüm veli ve öğrencilerimizi bekleriz...