İSTANBUL ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Bakan Yardımcımız Sayın Mahmut ÖZER'in başkanlığında "İlçe Millî Eğitim Müdürleri Toplantısı

Millî Eğitim Bakan Yardımcımız Sayın Mahmut ÖZER'in başkanlığında, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Levent YAZICI'nın da katılımlarıyla "İlçe Millî Eğitim Müdürleri Toplantısı" Adile Sultan Kasrı Validebağ Öğretmenevinde gerçekleştirildi.
Millî Eğitim Bakan Yardımcımız Sayın Mahmut ÖZER'in başkanlığında

Millî Eğitim Bakan Yardımcımız Sayın Mahmut ÖZER'in başkanlığında, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Levent YAZICI'nın da katılımlarıyla Adile Sultan Kasrı Validebağ Öğretmenevinde gerçekleşen toplantıya İstanbul'un 39 ilçesinden  İlçe Millî Eğitim Müdürleri katıldı.

Toplantıda, pandemi döneminde eğitim öğretim, uzaktan eğitimin artıları ve eksileri, Mesleki ve Teknik Liselerimizin önemi ve yeni eğitim öğretim yılı ele alındı.

14-06-202014-06-202014-06-2020

Mimar Sinan Mahallesi Dr. Fahri Atabey Caddesi No 21 Üsküdar Hükümet Konağı B Blok Kat 1,2 NOT Müdürlüğümüze yapılacak şikayet ve isteklerin resmi yazı ile elden veya MEBİM yada CİMER sistemi üzerinden yapılması gerekmektedir. - 0216 201 20 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.