İSTANBUL ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN'ın Malazgirt Zaferi Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan Aydın Malazgirt Zaferinin 948. yılıdönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı
Milli Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN'ın Malazgirt Zaferi Mesajı

Malazgirt Zaferi´nin 948. yılını kutlamanın sevincini yaşamaktayız. Bu büyük medeniyet birikiminin mirasçıları olarak, bütün bereketiyle bizlere kucak açan bu topraklarda; barış ve kardeşliği yükseltmeye, birlik ve beraberliğimizi korumaya, huzur ve güven içerisinde yaşamaya devam edeceğiz. Dört bir yanı ata yadigârlarıyla bezenmiş olan aziz vatanımız; sahip olduğumuz en büyük servetimiz, gelecek nesillere bırakacağımız yegâne mirasımızdır. Bu hedefimize, Eğitim Vizyonumuz doğrultusunda ulaşacağımıza dair inancım tamdır.    

            Bu duygu ve düşüncelerle Anadolu'nun kapılarının açılmasına vesile olan Malazgirt Zaferi'nin  948. yıldönümünü kutluyor, Anadolu'yu bizlere vatan kılan büyük komutan Sultan Alparslan'ı ve canlarını vatan, millet, bayrak uğruna feda eden aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle yâd ediyorum.

Mimar Sinan Mahallesi Dr. Fahri Atabey Caddesi No 21 Üsküdar Hükümet Konağı B Blok Kat 1,2 NOT Müdürlüğümüze yapılacak şikayet ve isteklerin resmi yazı ile elden veya MEBİM yada CİMER sistemi üzerinden yapılması gerekmektedir. - 0216 201 20 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.