Milli Karatecimiz Bekir KAVAK İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN ı makamında ziyaret etti.
![Milli Karatecimiz Bekir KAVAK İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN ı makamında ziyaret etti.](/meb_iys_dosyalar/2015_01/k_08143522_dsc_0737_800x533.jpg)
Haydarpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Bekir KAVAK ve okul müdürü Şenol DEMİR İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN’ ı makamında ziyaret ettiler. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN , Balkan Şampiyonu olan Haydarpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Bekir KAVAK’ın altın madalyasını takarak , öğrencimizden Avrupa ve Dünya şampiyonlukları beklediğini ifade etti. Başarılarının devamını diledi.