İSTANBUL
ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Mithatpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 10.sınıf öğrencimiz Rabia Özcan Tekvando branşında il 1.si oldu
![Mithatpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 10.sınıf öğrencimiz Rabia Özcan Tekvando branşında il 1.si oldu](/www/images/mansetresim.png)
Mithatpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 10.sınıf öğrencimiz Rabia Özcan, İstanbul Valiliği´nin 19.11.2015 tarihinde düzenlediği İstanbul İl Şampiyonası tekvando branşında birincilik elde etmiştir. Okulumuzu ve öğrencimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.