İSTANBUL ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmen Destek Eğitim Programı Başlıyor

Öğretmen Destek Eğitim Programı Başlıyor

Kendini Geliştir Geleceği Değiştir projesi kapsamında Öğretmen Destek Eğitim Programımız 2 Kasım'da başlıyor.

Müdürlüğümüzce yürütülen "Kendini Geliştir Geleceği Değiştir" Öğretmen Meslekî Gelişim Programlarımız, 2020-2021 eğitim-öğretim yılında bütün seneye yayılacak ve aylık olarak plânlanacak şekilde "Öğretmen Destek Eğitim Programı" olarak istifadelerinize sunulacaktır. Programlar, çevrim içi platformda ve Zoom uygulaması aracılığıyla gerçekleştirilecektir.

Gönüllülük esasına bağlı olarak katılacağınız eğitimlere yönelik kayıtlar "Ad-Soyad", "Okul adı", "Telefon Numarası" ve "Mail Adresi" belirtilerek yapılacaktır.

Düzenlenen form, sadece çevrim içi seminer ve atölyeler için oluşturulmuş olup, telefon numarası ve mail adresiniz programlar için katılımcı listesi oluşturmak ve program katılım linklerinin paylaşılabilmesi amacıyla alınmaktadır. Kasım ayı programında istediğiniz kadar çevrim içi programa kayıt yaptırabilirsiniz. Kaydınızı yaptırdığınız çalışmanın linkleri mail ve telefonlarınıza gönderilecektir.

2- 27 Kasım 2020 tarihleri arasında yapılacak olan Kasım ayı programı için tercihlerinizi https://forms.gle/3mausatueoaHAiwC7 adresinden istediğiniz konu başlıklarını seçerek başvuru yapabilirsiniz.


Katılımınız için teşekkür ederiz.

Mimar Sinan Mahallesi Dr. Fahri Atabey Caddesi No 21 Üsküdar Hükümet Konağı B Blok Kat 1,2 NOT Müdürlüğümüze yapılacak şikayet ve isteklerin resmi yazı ile elden veya MEBİM yada CİMER sistemi üzerinden yapılması gerekmektedir. - 0216 201 20 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.