İSTANBUL ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmen Mesleki Gelişim Çevrim İçi Mayıs Seminerleri

Öğretmen Mesleki Gelişim Seminerlerimiz ile 5-22 Mayıs tarihleri arasında, siz değerli öğretmenlerimiz ve uzman eğitimcilerimizi çevrim içi olarak buluşturmaya devam ediyoruz.
Öğretmen Mesleki Gelişim Çevrim İçi Mayıs Seminerleri

Mayıs ayında da 62 Webinar ve 2 Çevrim İçi Kurs ile Çevrim İçiyiz!..


"Kendini Geliştir Geleceği Değiştir" projesi kapsamında Öğretmen Mesleki Gelişim Seminerlerimiz, 5 yıldır öğretmenlerimizin kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlamaya yönelik olarak icra edilmektedir. Bu sene seminer faaliyetlerimiz, Covid-19 salgını nedeniyle öğretmenlerimizden gelen talepler ve katılımında gönüllülük esası doğrultusunda uzaktan eğitim şeklinde gerçekleştirilecektir.


Proje kapsamında 5-22 Mayıs tarihleri arasında siz değerli öğretmenlerimiz ve uzman eğitimcilerimiz çevrim içi olarak buluşturulacaktır.

 

Kayıt 2-3 Mayıs 2020 tarihlerinde gerçekleşecek ve kayıt sırasında sadece "ad soyad" bilgisi yeterli olacaktır.

Mimar Sinan Mahallesi Dr. Fahri Atabey Caddesi No 21 Üsküdar Hükümet Konağı B Blok Kat 1,2 NOT Müdürlüğümüze yapılacak şikayet ve isteklerin resmi yazı ile elden veya MEBİM yada CİMER sistemi üzerinden yapılması gerekmektedir. - 0216 201 20 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.