İSTANBUL ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmen mesleki ve kişisel gelişim seminerlerimiz başladı

Öğretmen mesleki ve kişisel gelişim seminerlerimiz başladı

   “Kendini Geliştir Geleceği Değiştir” projesi kapsamında ikincisini gerçekleştirdiğimiz haziran dönemi “öğretmen mesleki ve kişisel gelişim seminerlerimiz”  27 Haziran’da başladı. Müdürlüğümüze bağlı resmi okullarımızda görev yapmakta olan 4552 öğretmenimizin tamamının katıldığı programda, Strateji Geliştirme Bölümü tarafından organize edilen  182  faaliyet bulunmaktadır. Bu faaliyetlerin, 89’u Seminer93’ü 20’şer kişilik atölye ve 2’si Resitalden oluşmaktadır. İlk İki günü başarı ile gerçekleşen, özgün seminer dönemi programımıza, öğretmenlerimizin büyük bir özveri, heyecan ilgi ve istek  ile katıldıkları müşahade edilmektedir. Büyük bir  memnuniyetin olduğu faaliyetimiz 30 hazirana kadar devam edecektir.

Mimar Sinan Mahallesi Dr. Fahri Atabey Caddesi No 21 Üsküdar Hükümet Konağı B Blok Kat 1,2 NOT Müdürlüğümüze yapılacak şikayet ve isteklerin resmi yazı ile elden veya MEBİM yada CİMER sistemi üzerinden yapılması gerekmektedir. - 0216 201 20 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.