İSTANBUL ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Müdürlerimizle ´Kardeşlik Projesi´ ve ´Biz Anadoluyuz´ Projesi Koordinasyon ve Değerlendirme Toplantısını Gerçekleştirdik.

Okul Müdürlerimizle ´Kardeşlik Projesi´ ve  ´Biz Anadoluyuz´ Projesi Koordinasyon ve Değerlendirme Toplantısını Gerçekleştirdik.

Bugün Validebağ Öğretmenevinde okul müdürlerimizle ´Biz Anadoluyuz´ ve ´Kardeşlik Projesi´ projesi koordinasyon ve değerlendirme toplantısını gerçekleştirdik.
Toplantıyı yöneten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN; kardeşliğe, paylaşmaya, birlikte hareket etmeye herzamankinden fazla ihtiyacımız olan şu günlerde projenin ehemmiyetine dikkat çekti. Yapılan çalışmalar hakkında detaylı bilgiler aldı ve önümüzdeki aylarda yapılacak olan Kardeşlik Çalıştayı hakkında beklentilerini iletti.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN toplantıdan çıktığı sırada bir grup öğrenci tarafından etrafının sarılması ise günün güzel karelerinden biri oldu.

 

15-03-201815-03-201815-03-201815-03-2018

Mimar Sinan Mahallesi Dr. Fahri Atabey Caddesi No 21 Üsküdar Hükümet Konağı B Blok Kat 1,2 NOT Müdürlüğümüze yapılacak şikayet ve isteklerin resmi yazı ile elden veya MEBİM yada CİMER sistemi üzerinden yapılması gerekmektedir. - 0216 201 20 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.