İSTANBUL ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Temelli Olumlu Davranış Geliştirme Destek Programı İstek Özel Belde Lisesi’nde yapıldı.

Okul Temelli Olumlu Davranış Geliştirme Destek Programı  İstek Özel Belde Lisesi’nde yapıldı.

 

Okul Temelli Olumlu Davranış Geliştirme Destek Programı  İstek Özel Belde Lisesi’nde yapıldı.Programa Üsküdar Kaymakamı Mustafa GÜLER, Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan AYDIN,şube müdürleri Mustafa ÖZEN, İshak ASLAN bir çok okul yöneticisi katıldı.

26 Şubat 2010 tarihinde Hollanda,Amsterdam Vrj ve Windesheim  Üniversitelerinin Başkanlığında , ABD, Missouri Üniversitesi işbirliğinde beş Avrupa ülkesindeki okullarda “Avrupa Birliği Yaşam Boyu Öğrenme ” programı olarak uygulanmasına başlanan PBS/ODGE projesi  kapsamında alınan resmi belgeli PBS/ODGE koçları bulundukları yerel yönetimlerdeki devlet okullarında programı benimsetmek ve sürekliliğini sağlamak üzere ODGE uygulamasını ABD Missouri Üniversitesi  ve Amsterdam ,Windesheim Üniversitesi işbirliğinde sürdürecektir.Bu kapsamda gerçekleştirilen program İstek Özel Belde Lisesi´nde yapıldı.

 

pbspbspbs

 

 

 

 

Mimar Sinan Mahallesi Dr. Fahri Atabey Caddesi No 21 Üsküdar Hükümet Konağı B Blok Kat 1,2 NOT Müdürlüğümüze yapılacak şikayet ve isteklerin resmi yazı ile elden veya MEBİM yada CİMER sistemi üzerinden yapılması gerekmektedir. - 0216 201 20 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.