"Okullar Sağlıkta Yarışıyor" Projesi Yarışmasının Finali Yapıldı.
![](/meb_iys_dosyalar/2015_04/k_08193041_img_8995.jpg)
İlçemizde uygulanan "Okullar Sağlıkta Yarışıyor" Projesi kapsamında ortaokullar arasında yapılan yarışmanın finali Üsküdar Gençlik Merkezinde gerçekleştirildi. İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Cengiz YAKINCI´nın da katılımıyla yapılan final yarışmasında Saffet Çebi Ortaokulu birinci, Hafize Özal Ortaokulu ikinci oldu. Projeye destek veren tüm yönetici, öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.