İSTANBUL
ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Bizim Gök Kubbemiz" Projesi Şanlıurfa Kardeşlik Çalıştayı
!["Bizim Gök Kubbemiz" Projesi Şanlıurfa Kardeşlik Çalıştayı](/meb_iys_dosyalar/2019_04/24230427_5.jpg)
“Bizim Gök Kubbemiz” projesi kapsamında dördüncüsü Şanlıurfa’da düzenlenen Kardeşlik Çalıştayımız Din Öğretimi Genel Müdürümüz Nazif YILMAZ, Reis-ül Kurra Vekili Mustafa DEMİRKAN, Belediye Başkanımız Hilmi TÜRKMEN, Şanlıurfa İl Millî Eğitim Müdürü Şerafettin TURAN ve İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN’ın katılımlarıyla gerçekleştirildi.