İSTANBUL ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Türkiye Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Yaşam Projesi” kapsamında, Bisiklet Dağıtımı Yapıldı

"Türkiye Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Yaşam Projesi” kapsamında, Bisiklet Dağıtımı Yapıldı

   Milli Eğitim Bakanlığı ile Sağlık Bakanlığı’nın işbirliğinde hazırlanan ve Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Başkanlığı tarafından sürdürülen “Türkiye Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Yaşam Projesi” kapsamında; Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Üsküdar Toplum Sağlığı Merkezi işbirliği ile ilçedeki okullarda okuyan, derslerinde başarılı olan ve maddi durumu yetersiz öğrencilere bugün Üsküdar Türkan Sabancı Görme Engelliler Okulunda bisiklet dağıtım töreni yapıldı.

   16.06.2016 Perşembe günü saat 11.00 da gerçekleşen bisiklet dağıtım törenine; İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Hüseyin TÜRKMEN ve Ahmet NASIRLI, Üsküdar Toplum Sağlığı Merkezi´nden Dr.Fatma DARICI ve diyetisyen Melis İLERİOK, okul müdürleri, öğrenciler ve veliler katıldı.

   Şube Müdürü Hüseyin TÜRKMEN ve Dr. Fatma DARICI´nın proje hakkındaki konuşmalarının ardından bisikletlerini alarak mutlu olan çocuklar okulun bahçesinde sevinç turu attılar

17-06-201617-06-201617-06-201617-06-2016

Mimar Sinan Mahallesi Dr. Fahri Atabey Caddesi No 21 Üsküdar Hükümet Konağı B Blok Kat 1,2 NOT Müdürlüğümüze yapılacak şikayet ve isteklerin resmi yazı ile elden veya MEBİM yada CİMER sistemi üzerinden yapılması gerekmektedir. - 0216 201 20 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.