İSTANBUL
ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Rusya Balkarya Cumhuriyeti Nalçik Başkentinden Gelen Halk Oyunları Öğrenci Grubu Ve Şemisapaşa İlkokulu Öğrencileri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN´ı Makamında Ziyaret Etti
![Rusya Balkarya Cumhuriyeti Nalçik Başkentinden Gelen Halk Oyunları Öğrenci Grubu Ve Şemisapaşa İlkokulu Öğrencileri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN´ı Makamında Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2015_05/k_29170114_1_800x450.jpg)
Rusya Balkarya Cumhuriyeti Nalçik Başkentinden gelen halk oyunları öğrenci grubu ve evinde misafir eden Şemsipaşa ilkokulu öğrencileri birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN´ı makamında ziyaret ettiler.