İSTANBUL
ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Şehit Ayşe Aykaç İmam Hatip Ortaokulu Hafızlığa Başlama Programı
![Şehit Ayşe Aykaç İmam Hatip Ortaokulu Hafızlığa Başlama Programı](/meb_iys_dosyalar/2019_02/25215029_AYKAC1.jpg)
Din Öğretimi Genel Müdürümüz Nazif YILMAZ, Kaymakamımız Murat Sefa DEMİRYÜREK, Belediye Başkanımız Hilmi TÜRKMEN, İl Millî Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI ve İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN´ın katılımlarıyla Şehit Ayşe Aykaç Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinin "Hafızlığa Başlama Merasimi" Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi´nde gerçekleştirildi.