İSTANBUL ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEKNOFEST Ödül Töreni

Dünyanın en büyük havalimanında düzenlenen TEKNOFEST organizasyonundaki yarışmalarda İlçemiz Okullarından İTO Ragıp Ali Bilgen İmam Hatip Lisesi ile Haydarpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesilerimiz birincilik aldılar. Okullarımızın yöneticilerini, öğretmenlerini ve öğrencilerini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
TEKNOFEST Ödül Töreni

         İTO Ragıp Ali Bilgen Anadolu İmam Hatip Lisesi´nin; Fevz-i Âsım takımı İstanbul sur içi temalı parkuru başarıyla tamamlayarak "Otonom Araçlar" kategorisinde birinci oldu. Haydarpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nin; Fatih Sultan Mehmet´in İstanbul´un fethinden ilham alarak yaptıkları robot , "Robotik Fetih" kategorisinde birinci oldu.

 

03-10-201803-10-201803-10-2018

Mimar Sinan Mahallesi Dr. Fahri Atabey Caddesi No 21 Üsküdar Hükümet Konağı B Blok Kat 1,2 NOT Müdürlüğümüze yapılacak şikayet ve isteklerin resmi yazı ile elden veya MEBİM yada CİMER sistemi üzerinden yapılması gerekmektedir. - 0216 201 20 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.