İSTANBUL
ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları Devam Ediyor
![TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları Devam Ediyor](/meb_iys_dosyalar/2021_06/14122648_511.jpg)
TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları; İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN, Şube Müdürlerimiz, okul müdürlerimiz, öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimizin katılımlarıyla gerçekleştirildi. TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarında; Şehit Gökhan Esen Ortaokulu, Milli Eğitim Vakfı Ortaokulu, Haydarpaşa Lisesini, fuarın gerçekleşmesinde emeği olan öğrenci ve öğretmenlerimizi tebrik ederiz.
![14-06-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_06/k_14122803_510.jpg)
![14-06-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_06/k_14122805_512.jpg)
![14-06-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_06/k_14122807_513.jpg)
![14-06-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_06/k_14122810_514.jpg)
![14-06-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_06/k_14122812_515.jpg)
![14-06-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_06/k_14122823_520.jpg)
![14-06-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_06/k_14122815_516.jpg)
![14-06-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_06/k_14122818_517.jpg)
![14-06-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_06/k_14122821_518.jpg)