Türkiye ve Balkan Karate Şampiyonu Öğrencimiz Buse KILIÇ İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN´ı Makamında Ziyaret Etti
![Türkiye ve Balkan Karate Şampiyonu Öğrencimiz Buse KILIÇ İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN´ı Makamında Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2018_05/25083212_1.jpg)
Kirazlı Orhan Seyfi Orhon Ortaokulu 6. sınıf öğrencisi Buse KILIÇ, Karate 36 kg MİNİKLER Türkiye BİRİNCİSİ olmasının ardından 27-29 Nisan 2018 günlerinde Sırbistan da yapılan Balkan Şampiyonasında Balkan İkincisi oldu. Öğrencimiz bugün öğretmenleriyle birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN´ı makamında ziyaret etti.
Öğrencimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.