İSTANBUL
ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Üsküdar Belediyesi Atölye Üsküdar Girişimcilik ve İnovasyon Merkezi Açılışı
![Üsküdar Belediyesi Atölye Üsküdar Girişimcilik ve İnovasyon Merkezi Açılışı](/meb_iys_dosyalar/2020_11/12153001_cc41e98f-0347-4076-868a-361ab512b5a6.jpg)
Üsküdar Belediyesi'nin yazılımdan robotik kodlamaya, tasarımdan üretime ve bir çok alanda gençlerimize yönelik eğitimler verecek olan "Atölye Üsküdar Girişimcilik ve İnovasyon Merkezi"nin açılışı; Belediye Başkanımız Hilmi TÜRKMEN ve İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN'ın katılımlarıyla Belediye Binasında gerçekleştirildi.