İSTANBUL
ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Üsküdar Belediyesi ile Müdürlüğümüzün ortaklaşa düzenlemiş olduğu Liseler Arası Futbol Turnuvası Ödül Töreni Şehit Cengiz Hasbal Spor Tesisleri´nde Gerçekleştirildi
![Üsküdar Belediyesi ile Müdürlüğümüzün ortaklaşa düzenlemiş olduğu Liseler Arası Futbol Turnuvası Ödül Töreni Şehit Cengiz Hasbal Spor Tesisleri´nde Gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2017_04/17161120_1.jpg)
Üsküdar Belediyesi ile Müdürlüğümüzün ortaklaşa düzenlemiş olduğu Liseler Arası Futbol Turnuvası Ödül Töreni Şehit Cengiz Hasbal Spor Tesisleri´nde İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanı Kadir TOPBAŞ, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi TÜRKMEN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN´ın katılımlarıyla gerçekleştirildi .