Üsküdar Eğitim Okumaları Projesi Kapsamında Kültürden İrfana-Cemil Meriç konulu Konferans Özel Doğan İlkokulunda Gerçekleştirildi.
![Üsküdar Eğitim Okumaları Projesi Kapsamında Kültürden İrfana-Cemil Meriç konulu Konferans Özel Doğan İlkokulunda Gerçekleştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2015_04/k_28140317_dsc_0326_800x533.jpg)
Müdürlüğümüzce yürütülen "Üsküdar Eğitim Okumaları" projesi kapsamında düzenlediğimiz Cemil Meriç´in "Kültürler İrfana Kitabı" ve "Babam Cemil Meriç "konulu konferans; Prof.Dr. Ümit Meriç´in katıılımlarıyla Özel Doğan İlkokulu konferans salonunda gerçekleştirildi.Programa Üsküdar Kaymakamı Mustafa Güler, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan Aydın, şube müdürleri ve okul müdürleri katıldılar.