İSTANBUL ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Basın Buluşması Gerçekleştirildi

Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Basın Buluşması Gerçekleştirildi

 

Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan AYDIN, beraberinde Şube Müdürleriyle Anadolu Yakasında görev yapan basın mensuplarıyla 21.01.2016 tarihinde “Basın Buluşması” gerçekleştirildi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan AYDIN, toplantı açılış konuşmasında; Üsküdar İlçemizde  eğitim başarısının, ancak çok yönlü bir birliktelikle gerçekleşebileceğini, bu bakımdan basın kuruluşlarının destekleriyle eğitimde daha iyi sonuçların yakalanabileceğini belirtti. 2015-2016 Eğitim- Öğretim yılının 1. döneminin genel değerlendirilmesi yapıldıktan sonra, İlçemizdeki Eğitim Öğretim çalışmalarının sonuçları istatistiklerle gösterildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nce yürütülen projelerin anlatıldığı kısımda AYDIN ; Eğitimde sorunların yerel düzeyde çözümü, ancak lokal düzeyde ortaya konulan projeler sayesinde gerçekleşebileceğini  belirtti. Konuşmasında devamla; İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nce yürütülen projelerden ‘Misafirim Öğretmenim Projesi’nin Sayın Valimizin talimatları doğrultusunda İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzce İl projesi olarak İstanbul genelinde uygulandığını belirtti. Yürütülen projelerin hem il genelinde hem de bakanlık genelinde uygulanmasında temel düsturları olarak, sürdürebilirlik ve kaliteyi esas aldıklarını ifade etti. 20 projenin sunulduğu buluşma;  basın mensuplarının dilek, temennileri ve ardından topluca fotoğraf çekimiyle sona erdi.

 

 21-01-201621-01-201621-01-201621-01-2016

Mimar Sinan Mahallesi Dr. Fahri Atabey Caddesi No 21 Üsküdar Hükümet Konağı B Blok Kat 1,2 NOT Müdürlüğümüze yapılacak şikayet ve isteklerin resmi yazı ile elden veya MEBİM yada CİMER sistemi üzerinden yapılması gerekmektedir. - 0216 201 20 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.