İSTANBUL ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Yeni EBA Tanıtım Toplantısı Gerçekleştirildi

Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Yeni EBA Tanıtım Toplantısı  Gerçekleştirildi

   Müdürlüğümüz  tarafından ilçemizdeki lise, ortaokul ve ilkokul müdürlerine EBA´daki yeniliklerle ilgili tanıtım toplantısı düzenlendi. Türkan Sabancı Görme Engelliler Ortaokulu toplantı salonunda, 9 Mart 2016 tarihinde, düzenlenen toplantıya 102 okul müdürü katıldı. İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Sayın Yahya Murat GÜLER´in açılış konuşmasını yaptığı toplantıda EBA´nın, dünyada, şu ana dek yapılmış en büyük ve en güvenilir eğitim platformu olduğuna ve Bakanlığımızın bu konudaki politikasına değindi. Daha sonra ilçemiz Fatih Projesi Eğitmeni ve Eğitici Bilgisayar Formatör Öğretmeni Alper KARAMAN tarafından kurum müdürlerine, EBA´daki yeniliklerle ilgili sunum yapıldı. EBA ders ve içeriklerle ilgili müdürlerimizle fikir alışverişinde bulunuldu.

 

11-03-201611-03-201611-03-201611-03-2016

Mimar Sinan Mahallesi Dr. Fahri Atabey Caddesi No 21 Üsküdar Hükümet Konağı B Blok Kat 1,2 NOT Müdürlüğümüze yapılacak şikayet ve isteklerin resmi yazı ile elden veya MEBİM yada CİMER sistemi üzerinden yapılması gerekmektedir. - 0216 201 20 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.