İSTANBUL ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Üsküdar İnovasyon Merkezi" Projesi Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın İdris GÜLLÜCE´nin Teşrifleriyle Açılıyor  Kaymakamlığımızca hazırlanan ve İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA) 2014 Çocuklar ve Gençler Mali Destek Programı kapsamında desteklenmeye değer görülen "Üsküdar İnovasyon Merkezi" projemiz Çevre ve Şehircilik Bakanımız sayın İdris GÜLLÜCE´nin teşrifleriyle 29 Nisan Çarşamba günü saat 14.00´da Haydarpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nde açılıyor.

  Amacı çocuk ve gençlerin, yeni teknolojiler ve üretim modelleri ile tanışmaları sonucunda yaratıcılık ve yenilikçilik kapasitelerinin geliştirilmesi; bilgi, yetenek ve becerilerinin artırılması ve uygun iş alanlarına yönlendirilerek istihdam edilmelerine katkı sağlanması olan projemizde Haydarpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin Endüstriyel Otomasyon Bölümünde mekatronik Laboratuvarı kuruldu.

  Geleceğin mesleği olan mekatronik alanda uygulamalı eğitim veren Üsküdar İnovasyon Merkezi´nin ve okulumuzun spor tesislerinin açılışında siz değerli basın mensuplarını aramızda görmekten mutluluk duyarız.

  Projemiz ve açılış hakkında detaylı bilgi almak isteyen basın mensuplarımız aşağıdaki irtibat numarasından iletişime geçebilirler. Projemizin ilçemiz için şimdiden hayırlı olmasını dileriz.

Mustafa GÜLER
Üsküdar Kaymakamı

Üsküdar İnovasyon Merkezi Açılışı
İrtibat: Hüseyin Karaman - 0536 675 48 83
Tarih-Saat: 29 Nisan 2015 Çarşamba, 14.00
Adres: Haydarpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri Bölümü

..

Mimar Sinan Mahallesi Dr. Fahri Atabey Caddesi No 21 Üsküdar Hükümet Konağı B Blok Kat 1,2 NOT Müdürlüğümüze yapılacak şikayet ve isteklerin resmi yazı ile elden veya MEBİM yada CİMER sistemi üzerinden yapılması gerekmektedir. - 0216 201 20 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.