Üsküdar´da 10 Kasım Atatürk´ü Anma Törenleri
![Üsküdar´da 10 Kasım Atatürk´ü Anma Törenleri](/meb_iys_dosyalar/2017_11/10143932_23517621_1125910217511856_8219311285703500126_n.jpg)
10 Kasım Atatürk´ü Anma Törenleri Üsküdar İlçe Programı; Kaymakamımız, Belediye Başkanımız, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz, Daire müdürlerimiz, okul müdürlerimiz, öğretmen ve öğrencilerimizin katılımıyla saat 09.05´te Üsküdar Şemsipaşa Meydanındaki Atatürk Anıtına çelenk sunumuyla başladı. Akabinde Capitol Ortaokulu´nun düzenlediği 10 Kasım Atatürk´ü Anma İlçe Programı Altunizade Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.
Kaymamakımız Murat Sefa DEMİRYÜREK ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN, Capitol Ortaoku´lu öğrencilerinin hazırlamış olduğu resim sergisinin açılışını yaparak incelemelerde bulundular.