İSTANBUL ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Üsküdarlı Öğretmenler Milli İrade Nöbetinde!

Üsküdarlı Öğretmenler Milli İrade Nöbetinde!

15 Temmuz 2016 tarihinde Türkiye Cumhuriyet’inin bağımsızlığına ve Milli İradeye karşı yapılan menfur darbe girişimini 1. yıldönümünde kınıyor, Türk Milletinin ve Türkiye Cumhuriyeti Devletinin tarihteki yüce misyonunu ifâ ederek devlet-i ebed müddet felsefesi içerisinde payidar olacağına inandığımızı ifade ediyoruz.

Geçmişten günümüze İstiklâlimiz ve istikbalimiz için Çanakkake´de Yemen’de, Hicaz’da, Musul’da, Milli Mücadele’de; Doğu ve Güneydoğu Anadolu ile Suriye topraklarında kanlarını, canlarını vermekten çekinmeyen aziz şehitlerimizle birlikte, darbe girişiminin olduğu gece vatanımız ve aziz milletimizin bağımsızlığı için canlarını vermekten çekinmeyen 15 Temmuz Şehitlerimizi rahmet ve minnet duyguları ile yâd ediyoruz.

Darbe girişimine karşı tek yürek olarak kahramanca direnen necip ve büyük Türk Milletine sonsuz saygı minnet ve şükranlarımızı arz eder, aziz şehitlerimiz için Yüce Allah´tan rahmet, gazilere ve yaralılara da hayırlı acil şifalar dileriz.

Tüm eğitim camiamızı darbe girişiminin 1. yıldönümünde 15 Temmuz akşamı saat 18.30´da 15 Temmuz Şehitler Köprüsü´nde yürüyüşe ardından da Kısıklı´da nöbet tutmaya davet ediyoruz.

Mimar Sinan Mahallesi Dr. Fahri Atabey Caddesi No 21 Üsküdar Hükümet Konağı B Blok Kat 1,2 NOT Müdürlüğümüze yapılacak şikayet ve isteklerin resmi yazı ile elden veya MEBİM yada CİMER sistemi üzerinden yapılması gerekmektedir. - 0216 201 20 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.