İSTANBUL ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yeni Yıl mesajı

Yeni Yıl mesajı

Yeni Yıl mesajı

Ülkemizde eğitim açısından önemli gelişmelere sahne olan 2014 yılını geride bırakıyor; yeni umutlarla 2015 yılını karşılıyoruz.

Günümüz dünyasında önde gelen bir eğitim kurumu olabilmek için, çocuklarımızı ileri teknolojiler kullanmaya, geleceğin mesleklerini icra etmeye ve gelecekte insanlığa değer katacak bilimsel çalışmalar yapmaya hazırlamak gibi değer ve kavramların tüm anlamıyla benimsenmesi ve uygulamaya dönüştürülmesi adına başta öğretmenlerimiz olmak üzere kurumumuzun tüm paydaşlarına önemli görevler düşmektedir. Bu kapsamda Yeni Yılda, ilçemizin hedeflerine ulaşma yolunda önemli merhaleleri geride bırakacağına inanıyorum.

Bu düşüncelerle başta özveriyle çalışan tüm öğretmenlerimizin, büyük bir azim ve kararlılıkla çalışmalarını sürdüren öğrencilerimizin ve çocuklarının geleceği için her zorluğa göğüs geren velilerimizin Yeni Yılını tebrik ediyor, bu Yeni Yılın huzurlu, sağlıklı ve güzel geçmesini Yüce Allah’tan diliyorum.

 

                                                                              Sinan AYDIN

                                                                                                                                                                                                                                                                                           Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

 

Mimar Sinan Mahallesi Dr. Fahri Atabey Caddesi No 21 Üsküdar Hükümet Konağı B Blok Kat 1,2 NOT Müdürlüğümüze yapılacak şikayet ve isteklerin resmi yazı ile elden veya MEBİM yada CİMER sistemi üzerinden yapılması gerekmektedir. - 0216 201 20 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.