İSTANBUL ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Zor Zamanlarda Ruh Sağlığımızı Koruma ve Yaşam Becerilerimizi Ortaya Çıkarma" Grup ÇalışmasıKüresel bir salgın sürecinden geçiyoruz. Şüphesiz ki çok sayıda insan kendisinin ve sevdiklerinin sağlığı ile ilgili haklı endişeler taşıyor. Bu süreç, biz eğitimciler için de belirsizlikleri, alışık olmadığımız yeni uygulamaları ve farklı zorlukları da beraberinde getirmekte. 

Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzce, bu yeni normalde öğretmenlerimize psikolojik olarak destek olabilmek amacıyla "Zor Zamanlarda Ruh Sağlığımızı Koruma ve Yaşam Becerilerimizi Ortaya Çıkarma" konulu grup çalışması yapılacaktır. Klinik Psikolog Dr. Mehmet DİNÇ tarafından yürütülecek ve dört oturumdan oluşacak bu çalışma birer buçuk saat, yüz yüze olarak gerçekleştirilecektir. 

Salgın nedeniyle sosyal mesafe ve hijyen kuralları çerçevesinde kısıtlı kontenjan ile gerçekleştirilecek olan etkinliğin başvuruları, müracaat önceliğine göre alınacak ve çalışma planı katılımcılara mail ve telefon mesajı yoluyla duyurulacaktır.

*Çalışmaya sadece Üsküdar'da görev yapan öğretmenlerimiz katılacaktır.

Son Başvuru Tarihi 13 Kasım 2020 Cuma'dır.

Programa başvurmak için linke tıklayıp bilgilerinizi doldurunuz. 

http://forms.gle/rHahvxmdzxSmA2pP6

12-11-2020

Mimar Sinan Mahallesi Dr. Fahri Atabey Caddesi No 21 Üsküdar Hükümet Konağı B Blok Kat 1,2 NOT Müdürlüğümüze yapılacak şikayet ve isteklerin resmi yazı ile elden veya MEBİM yada CİMER sistemi üzerinden yapılması gerekmektedir. - 0216 201 20 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.